Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

SİEMENS NX 12 İNDİR KURULUM VE CRACK AYRINTILI RESİMLİ ANLATIM

Konu

Arkadaşlar, bildiğiniz üzere Siemens NX büyük arge firmalarında ve bir çok CAD kullanılan firmalarda oldukça yaygın olarak kullanılan, Alman malı bir CAD-CAD-CAE yazılımıdır. Bir çok yazılımda bu CAD-CAM-CAE ayrı ayrı sizlere sunulurken, Siemens NX içerisinde hepsini bulabileceksiniz. Bu da Siemens NX'i piyasadaki rakiplerinden ayıran en güçlü özelliği.

Siemens NX'i öğrenmesi biraz zahmetlidir, Siemens NX'in arayüzüne alışmak diğer yazılımlara göre o kadar kolay değildir. Fakat diğer CAD yazılımlarını Siemens NX ile birlkite kullandığınız zaman fark edeceksiniz ki, Siemens NX, bazı CAD unsurlarının oluşturulmasında vs. bariz bir üstünlüğe sahip. Makinetürk ekibi olarak da, CAD denildiği zaman ilk tercihimiz her zaman Siemens NX'tir Smile

Diğer mühendislik yazılımları gibi Siemens NX de ücretlidir ve ciddi ücretlere sahiptir. Bu yüzden kişisel anlam Siemens NX'e ulaşmak, diğer yazılımlara nazaran daha da zordur, çünkü Siemens NX, öğrenciler akademisyenler için vs. bedava yazılım desteği sunmaz. Bu açıdan bakınca biz de, bu işe gönlünü vermiş mühendis ve akademisyen arkadaşlarımıza Siemens NX 12 nasıl kurulur ve cracklenir onu anlatacağız.

Keşke makinetürk ekibi olarak, herkese tam sürüm Siemens NX programını sunabilseydik fakat fiyatından dolayı pek mümkün görünmüyor Smile

SİEMENS NX CRACK işlemine başlamadan ÖNCE NOTLAR;

1) İNTERNET BAĞLANTINIZI KESİN! Çünkü bildiğiniz üzere, crack işlemi illegal ve etik olmayan bir işlemdir ve Siemens NX sunucuları tarafından crack yaptığınız fark edilirse, bilgisayarınızdaki program bloke edilir. Bütün emekleriniz çöpe gider Sad

2) ANTİVİRÜS'ÜNÜZÜ KAPATIN! Çünkü Antivirüs programları Crack dosyalarını virüs olarak algılar ki zaten crack dosyaları genelde virüs içeren dosyalardır. Crack dosyalarını piyasaya süren arkadaşlar bunu hayrına yapmıyorlar tabi Cool 

3) SİEMENS NX CRACK işleminden sonra, programınızı antivirüs ve internetiniz kapalıyken kullanın. Yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden ötürü, crackli Siemens nx'i bu şekilde kullanmalısınız. Aksi takdirde, koca programı sil tekrar yükle crack yap zahmetine katlanırsınız. 'EH BE YETER ARTIK' dediğinizi duyar gibiyim, öyle demeyin, binlerce liralık tam profesyonel mühendislik programını bedavaya kullanacaksınız, biraz zahmete katlanın di mi...

Siemen NX'i crackleme yolunda buraya kadar güzel bir başlangıç yaptınız; HADİ BAŞLAYALIM O ZAMAN!

ADIMLAR;
1) Arkadaşlar Siemens NX'i crackleme işlemi için bu linklerden indirin gerekli dosyayı indirin;
[hide]Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)[/hide]
2) SolidSquad Siemens NX crack dosyasını açalım, ve dosyanın içinde göstermiş olduğumuz Server dosyasını açalım.
[Resim: 1-1.png]
3) Siemens NX crack yapmak için Server dosyasının içinde, alttaki fotoğrafta gösterdiğimiz kutucuktaki rar dosyasını, Yerel disk C içerisine çıkaralım.
[Resim: 2-1.png]
[Resim: 3-1.png]
4) Siemens NX crack için yine, adım 2'deki Server dosyası içindeki, aşağıda işaretlemiş olduğumuz dosyanın içindeki Vendors isimli klasörü yine 3. adımda anlattığımız 
Yerel disk C'ye çıkarmış olduğumuz klasörün içine çıkaralım.
[Resim: 4-1.png]
[Resim: 5-1.png] 
5) Ondan sonra yerel disk içine çıkarmış olduğumuz dosyayı açalım ve bu dosyanın içindeki, fotoğrafta gösterdiğimiz install_or_update dosyasına sağ tıklayıp, yönetici olarak çalıştıralım.
[Resim: 6-1.png]
6) İşlemimiz, CMD arayüzünde tamamlanana kadar bekleyelim. Tamamlanmış hali aşağıdaki fotoğraftaki gibidir.
[Resim: 7-1.png]
7) Buraya kadar Siemens NX crack işleminin ilk basamağını tamamlamış oluyoruz. Şimdi Siemens NX 12 programını bilgisayarımıza yükleyelim. Bunun için içinde Siemen NX 12 install programlarını barındıran Daemon Tools dosyasını Disk olarak bilgisayarda açalım. Bunun için bilgisayarınızda Daemon Tools' un yüklü olması gerekir. İnternetten kolayca yüklenebilen bir programdır. Bu dosya;
[Resim: 8-1.png]
8) Bu dosyanın içindeki Launch dosyasını çalıştıralım.
[Resim: 10-1.png]
9) Karşımıza çıkan Siemens NX yükleme arayüzünden, Install NX'e tıklayalım. Sakın ama sakın Install License Manager'a tıklamayalım.
[Resim: 11-1.png]
10) Next diyelim Smile
[Resim: 12-1.png]
11) Modify seçelim ve yolumuza devam edelim...
[Resim: 13-1.png]
12) Next...
[Resim: 14-1.png]
13) Install tuşuna basıp, Siemens NX yükleme işlemine başlayabiliriz.
[Resim: 15-1.png]
NOT: Arkadaşlar burada Licensing: 27800@desktop ya da 27800@localhost'tan başka bir şey gözüküyorsa, bilgisayarınıza ilk defa Siemens NX 12 yüklüyorsanız size bunun ne olduğunu, yükleme esnasında soracaktır. Bunu 27800@localhost yapın!! 
14) Siemens NX yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, Siemens NX crack işleminin 2. aşamasına geçebiliriz. Bu aşamada, SolidSquad dosyasının içinde bulunan Client dosyasının içindeki klasörleri, fotoğraflarda anlatıldığı gibi, Siemens NX'in ana klasörünün içinde bulunan NX12 dosyasının içine kopyalayın ve kopyalama işleminde tüm dosyaları, yenileriyle değiştirin.
[Resim: 16-1.png]
[Resim: 17-1.png]
15) Tüm bu işlemlerden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve FULL+FULL SİEMENS NX 12 programı bilgisayarınızda hayırlı olsun!!!!!!
SORULARINIZI VE PROBLEMLERİNİZİ YORUMLARDA BİZLERLE PAYLAŞIN, ÇÖZÜME BİRLİKTE ULAŞALIM Smile

İşinize Yarabilecek size özel  diğer konular ;
Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Siemens nx crack, siemens nx download, siemens nx indir, siemens nx crack yapma, siemens nx full yapma, ug nx indir, siemens nx 12  indir, siemens nx 12 download, siemens nx 12 full, nx crack download, siemens nx 12 solidsquad, nx solidsquad, siemens nx 12 solidsquad crack, siemens nx12 solidsquad download, siemens nx nedir, ug nx 12 crack, nx 12 crack, siemens crack, siemens nx 12  install, install siemens nx, siemens nx lullanımı, siemens nx eğitim, siemens nx 12 tutorial,
Son Düzenleme: 01-21-2020, 08:43 AM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
Photo #4

Yükledikten sonra böyle bir hata alıyorum. 2 kez denedim harfiyen uyguladım, yine hata verdi nx i açarken sebebi nedir
(01-13-2020, 11:27 AM)altinonur69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Yükledikten sonra böyle bir hata alıyorum. 2 kez denedim harfiyen uyguladım, yine hata verdi nx i açarken sebebi nedir

İnternet bağlantısı ve antivirüsün etkin olmadığından emin olun.

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da