Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Siemens NX'te Bazı Komutların Olmaması Sorunu Nasıl Çözülür(RESİMLİ ANLATIM)

Konu

#1
Siemens NX'te bazı araçların gözükmemesi sorunu nasıl çözülür? Siemens NX'te bazı araçları gözükmemesi problemi nasıl çözülür? Siemens NX'te bazı araçların gözükmemesi nasıl çözülür? Siemens NX'te bazı araçlar neden gözükmez? Siemens NX'te bazı araçlar gözükmüyor ne yapmalıyım? Siemens NX'te bazı komutların gözükmemesi sorunu nasıl çözülür? Siemens NX'te bazı komutların olmaması problemi nasıl çözülür? Siemens NX'te bazı komutlar neden yok? Siemens NX'te bazı araçlar neden yok? 

Bazen Siemens NX'i açtığımız zaman çoğu çizim komutlarının gitmiş olduğunu görürüz. Bu komutları ve araçları geri getirmek için aşağıdaki adımları takip edin!

Siemens NX'te Kaybolan Komutları ve Araçlar Nasıl Geri Getirilir? 

[Resim: Screenshot_1-22.png]

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi açılmış olan pencerede normalde çok daha fazla komut olması gerekirdi. Ama Siemens NX içerisinde bulunan Content ayarları değişmiş olduğundan dolayı, durum bu haldedir. 

[Resim: Screenshot_2-20.png]

Siemens NX'te kaybolmuş olan komutları ve araçları geri getirmek için yeşil ok ve kutucuk ile gösterilen seçeneğe tıklayın.

[Resim: Screenshot_3-19.png]

Siemens NX'te kaybolmuş olan komutları ve araçları geri getirmek için Content dosyasının içerisinden kırmızı kutucuk ile gösterilen Role Esssentials ayarını, yeşil kutucuk ile gösterilen Role Advanced ayarıyla değiştirin. 

[Resim: Screenshot_4-16.png]Siemens NX'te kaybolmuş olan komutları ve araçları geri getirmek için Role Advanced ayarına çift tıklayın ve karşınıza çıkacak olan Load Role uyarısına yeşil kutucukla gösterilen Yes tuşuna basın.

[Resim: Screenshot_5-13.png]

Siemens NX'te kaybolmuş olan komutları ve araçları geri getirme işlemi gördüğünüz üzere başarıyla gerçekleştirildi Smile

Yorumlarınızı ve Sorularınızı HIZLI CEVAP Kısmında Belirtmeyi Unutmayın!

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Son Düzenleme: 05-07-2020, 09:33 AM, Düzenleyen: ugurbey.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task