Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Siemens NX'te STP, İGES Uzantılı Dosyalar Nasıl Açılır(RESİMLİ ANLATIM)

Konu

#1
Siemens NX'te STP dosyaları nasıl açılır? Siemens NX'te STP dosyaları açılır mı? Siemens NX'te STP dosyaları ne şekilde açılır? Siemens NX'te STP dosyaları açılması nasıl yapılır? Siemens NX'te STP dosyası nedir? Siemens NX'te STP dosyası ne işe yarar? Siemens NX'te İGES dosyaları nasıl açılır? Siemens NX'te İGES dosyaları açılır mı? Siemens NX'te İGES dosyaları ne şekilde açılır? Siemens NX'te İGES dosyaları açılması nasıl yapılır? Siemens NX'te İGES dosyası nedir? Siemens NX'te İGES dosyası ne işe yarar? 

Farklı CAD programlarında oluşturulmuş CAD dosyalarını STEP, STP ya da İGES olarak kaydettikten sonra Siemens NX'te bu dosyalar açılabilir. Bu, farklı CAD kullanıcıları arasında dosya paylaşımında çok verimli bir yöntemdir. Bu yazı sizlere Siemens NX'te İGES ya da STP dosyaları nasıl açılır bunu resimli olarak anlatıyor. 

Siemens NX'te STEP, STP ya da İGES dosyalarını açarken; 

[Resim: Screenshot_13.png]

Siemens NX'te STEP, STP ya da İGES dosyalarını açarken, kırmızı okla gösterilen Open butonuna tıklayalım. 

[Resim: Screenshot_14.png]

Siemens NX'te STEP, STP ya da İGES dosyalarını açarken karşımıza çıkan bu arayüzde, yeşil kutucukla gösterilen Dosya türü seçeneklerinden kırmızı kutucuklarla gösterilmiş olan STEP, STP ya da İGES dosya türlerinden, açmak istediğimiz türü seçelim. Aynı zamanda çok farklı uzantılara sahip dosyaların da Siemens NX2 te açılabildiklerini görmekteyiz. 

[Resim: Screenshot_16.png]

Siemens NX'te STEP, STP ya da İGES dosyalarını açarken, dosyamız nerede bulunuyorsa, o dosyaya gidelim ve yeşil kutucukla görüldüğü gibi açmak istediğimiz dosyayı seçelim. Ve kırmızı okla gösterilen OK tuşuna basarak işlemi sonlandıralım. 

Siemens NX programında İGES STP ve STEP dosyaları bu şekilde açılmaktadır.

Yorumlarınızı ve sorularını aşağıdaki YORUMLAR kısmında belirtmeyi unutmayın! 

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Son Düzenleme: 05-01-2020, 10:43 AM, Düzenleyen: ugurbey.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task