Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Solidworks 2016 flow simulation preparing failed. Please check geometry hatası.

Konu

#1
[Resim: ni9Jjae]Merhaba dostlar burada gördüğünüz hatayı alıyorum. Geometride herhangi bir sorun göremedim. Teknik çizim kağıdının aynısı aslında. Mate leri de yaptım inlet ve outlet flange ları da coinsident olarak mate yaptım. Sizce sorunun çözümü nasıl olabilir? Bu sorunu çözmeye inanılmaz çok ihtiyacım var Sad

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Ekran görüntüsünü de buraya yüklemeye çalışıyorum.
Son Düzenleme: 08-07-2020, 08:28 PM, Düzenleyen: ErenBerkin.
Cevapla
#2
Merhaba dostlar konu kapanmıştır. Çözümünü buldum.Rotating Regions seçerken seçtiğim region sabit olan bir parçayla çakışık olduğunu farkettim. Ona göre extrude boss/base komutundan düzelttim ve sorun halloldu.
Cevapla
#3
(08-08-2020, 10:55 AM)ErenBerkin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Merhaba dostlar konu kapanmıştır. Çözümünü buldum.Rotating Regions seçerken seçtiğim region sabit olan bir parçayla çakışık olduğunu farkettim. Ona göre extrude boss/base komutundan düzelttim ve sorun halloldu.

Merhabalar, Geri bildirim için teşekkürler.

Konu kapatılabilir.--
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task