Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

SOLİDWORKS 2017 İNDİR KURULUM CRACK AYRINTILI RESİMLİ ANLATIM

Konu

#1
Arkadaşlar, bildiğiniz üzere Solidworks büyük arge firmalarında ve bir çok CAD kullanılan firmalarda oldukça yaygın olarak kullanılan, Fransız malı bir CAD-CAD-CAE yazılımıdır. Bir çok yazılımda bu CAD-CAM-CAE ayrı ayrı sizlere sunulurken, Solidworks içerisinde hepsini bulabileceksiniz. Bu da Solidworks'u piyasadaki rakiplerinden ayıran en güçlü özelliği.

Solidworks'ü öğrenmesi biraz zahmetlidir, Solidworks'in arayüzüne alışmak diğer yazılımlara göre o kadar kolay değildir. Fakat diğer CAD yazılımlarını Solidworks ile birlkite kullandığınız zaman fark edeceksiniz ki, Solidworks, bazı CAD unsurlarının oluşturulmasında vs. bariz bir üstünlüğe sahip. Makinetürk ekibi olarak da, CAD denildiği zaman ilk tercihimiz her zaman Solidworks'tir

Diğer mühendislik yazılımları gibi Solidworks de ücretlidir ve ciddi ücretlere sahiptir. Bu yüzden kişisel anlam Solidworks'e ulaşmak, diğer yazılımlara nazaran daha da zordur, çünkü Solidworks, öğrenciler akademisyenler için vs. bedava yazılım desteği sunmaz. Bu açıdan bakınca biz de, bu işe gönlünü vermiş mühendis ve akademisyen arkadaşlarımıza Solidworks 2016 nasıl kurulur ve cracklenir onu anlatacağız.

Keşke makinetürk ekibi olarak, herkese tam sürüm Solidworks programını sunabilseydik fakat fiyatından dolayı pek mümkün görünmüyor

Solidworks 2016 CRACK işlemine başlamadan ÖNCE NOTLAR;

1) İNTERNET BAĞLANTINIZI KESİN! Çünkü bildiğiniz üzere, crack işlemi illegal ve etik olmayan bir işlemdir ve Solidworks sunucuları tarafından crack yaptığınız fark edilirse, bilgisayarınızdaki program bloke edilir. Bütün emekleriniz çöpe gider

2) ANTİVİRÜS'ÜNÜZÜ KAPATIN! Çünkü Antivirüs programları Crack dosyalarını virüs olarak algılar ki zaten crack dosyaları genelde virüs içeren dosyalardır. Crack dosyalarını piyasaya süren arkadaşlar bunu hayrına yapmıyorlar tabi

3) Solidworks CRACK işleminden sonra, programınızı antivirüs ve internetiniz kapalıyken kullanın. Yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden ötürü, crackli SOLİDWORKS'Ü bu şekilde kullanmalısınız. Aksi takdirde, koca programı sil tekrar yükle crack yap zahmetine katlanırsınız. 'EH BE YETER ARTIK' dediğinizi duyar gibiyim, öyle demeyin, binlerce liralık tam profesyonel mühendislik programını bedavaya kullanacaksınız, biraz zahmete katlanın di mi...

Solidworks'Ü crackleme yolunda buraya kadar güzel bir başlangıç yaptınız; HADİ BAŞLAYALIM O ZAMAN!


ADIMLAR:
1) Bu linklerden ilk önce Solidworks 2017 dosyasını indirelim;
Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
RAR şifresi: menzil
İndirdiğimiz dosyanın içindeki solidworks 2017 crack ve kurulum dosyalarını masaüstüne çıkaralım.
[Resim: 1-5.png]
2) Solidworks 2017 crack Solidworks Activator'u sağ tık yönetici olarak çalıştıralım.
[Resim: 2-7.png]
3) Solidworks 2017 crack işlemi için teamsolidsquad programının içindeki Set Serial Numbers sekmesine tıklayıp, gösterilen 2. kutucukta Force Local Activation Serial Numbers seçeneğini listeden seçip, Accept Serial Numbers diyelim.
[Resim: 3-6.png]
4) Yine solidworks 2017 crack işlemi için, teamsolidsquad programındaki Activate Licences sekmesine tıklayalım. Yine Solidworks 2017 Products seçeneğini seçip, Activate Licences diyelim.
[Resim: 4-6.png]
5) Solidworks 2017 crack işleminde karşımıza çıkacak olan bu uyarı kutucuğuna Yes diyelim.
[Resim: 5-6.png]
6)Yes dedikten sonra karşımıza çıkacak olan bu pencereye de Save(Kaydet) diyelim, ve çıkacak olan dosyayı, solidworks 2017 keygen tarafından belirlenmiş olan dizine kayıt işlemini tamamlayalım.
[Resim: 6-6.png]
7) Solidworks 2017 crack dosyasının içinden çıkan Daemon Tools ile çalışan CD'yi bilgisayara takalım. Bu işlem için bilgisayarınızda yoksa, Daemon Tools indirip kurmanız gerekmektedir. İnternetten basitçe aratarak indirip kurabilirsiniz. Bu CD'nin içindeki Setup dosyasını çalıştıralım.
[Resim: 7-6.png]
8) Solidworks 2017 setup işlemi için karşımıza gelen ekrandan Individual(Bireysel) seçeneğini seçip, Next diyelim.
[Resim: 8-5.png]
9) Solidworks 2017 crack işleminin devam edebilmesi için Next...
[Resim: 9-2.png]
10) Solidworks yüklenmeye başlamadan önce internet bağlatısı arayacaktır ama internet bağlantınız olmadığı için karşınıza bir uyarı çıkacaktır. Bu uyarıya Cancel diyip, Solidworks 2017'yi Offline olarak yüklemeye devam edelim.
[Resim: 10-2.png]
11) Ve solidworks 2017 crack işleminin son aşaması için Install Now diyip yükleme işine başlayalım. Yükleme esnasında çıkacak olan tüm uyarıları No Cancel vs. diyerek yok sayalım ve solidworks 2017'nin bilgisayarımıza yüklenmesini bekleyelim.
[Resim: 11-1.png]
12) Solidworks 2017 yükleme işlemi bittiği zaman, Solidworks 2017 crack işlemi de bitmiş olacaktır, hayırlı uğurlu olsun Big Grin
[Resim: 12-1.png]

Üyelerimizden Tavsiyeler/Öneriler

(05-23-2020, 11:31 PM)excalibur69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Kurulum eksik anlatılmış internet ile lisans etkileşim istiyor. kurulum bittikten sonra activator e tekrar girip "activate xpres produtcs" bölümünüde onaylamanız lazım yapamayanlar için solidsquad rar dosyasının içinde kurulum videosu var onu izleyebilirsiniz.kurduğunuz solidi silmenize gerek yok sadece lisans active edin.

BENZER KONULAR: 

Solidworks 2016 Keygen İndir: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Solidworks 2016 Crack Ayrıntılı Resimli Anlatım: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Solidworks 2017 Solidsquad Keygen İndir: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)



solidworks crack, solidworks indir, solidworks 2017 crack, sw crack, sw full, sw 2017 indir ve crack, solidworks 2017 indir, solidworks nedir, solidworks, solidworks 2017, solidworks 2017 keygen, solidworks 2017 solidsquad, solidworks solidquad, solidworks full yapma, solid nasıl cracklenir, solid crack, solid 2017 crack, solidworks download, solidworks 2017 download and crack, solidworks full yapma, solidworks 2017 full yapma
Son Düzenleme: 05-24-2020, 02:33 PM, Düzenleyen: Hasan AYTAÇ.
Cevapla
#2
kurulumu yaptıktan sonra programa giriş yaptığımda yeniden internet ile etkinleştirme istiyor, kapatınca da program açılmamış oluyor.
Cevapla
#3
(02-20-2020, 11:04 AM)rakunlord Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)kurulumu yaptıktan sonra programa giriş yaptığımda yeniden internet ile etkinleştirme istiyor, kapatınca da program açılmamış oluyor.

İnternet kapatma işleminin amacı şudur ; Kurulum esnasında lisans sorgulamasını devre dışı bırakmaktır. Yani kurulumu düzgün yaptıysanız daha sonra interneti açmanız herhangi bir sıkıntı yaratmamaktadır. Eğer kurulum esnasında yaptığınız hatalar varsa kurulum sonrası program lisans sorgulamaya devam eder ve lisansı saymayabilir. Lütfen düzgün bir şekilde tekrar deneyin.
Cevapla
#4
Aktivasyon ve seri numaralarının olduğu rar dosyası bozuk çıkıyor içinden
Cevapla
#5
(03-31-2020, 09:43 AM)apuuxd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Aktivasyon ve seri numaralarının olduğu rar dosyası bozuk çıkıyor içinden

Rar gayet iyi bir görsel atar mısınız nasıl bozuk çıkıyor ?
Cevapla
#6
Hocam dediğiniz adımları teker teker gerçekleştirdim fakat solidi açarken lisans dogrulama işleminde epostaya yönlendiriyor lisansı kabul etmiyor yardımcı olur musunuz ?
Cevapla
#7
(04-30-2020, 10:24 PM)yildizimhalil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Hocam dediğiniz adımları teker teker gerçekleştirdim fakat solidi açarken lisans dogrulama işleminde epostaya yönlendiriyor lisansı kabul etmiyor yardımcı olur musunuz ?

İnsanlar hata yapmadıklarını düşünüyorlar ama genelde internet bağlantısı ve antivirüsü deaktif etmeden crack dosyalarını rardan çıkardıkları için, işlem başarısız oluyor...
Cevapla
#8
(03-31-2020, 03:16 PM)Hasan AYTAÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

(03-31-2020, 09:43 AM)apuuxd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Aktivasyon ve seri numaralarının olduğu rar dosyası bozuk çıkıyor içinden

Rar gayet iyi bir görsel atar mısınız nasıl bozuk çıkıyor ?
Solid works activator ve serial numbers icinde yok

(05-01-2020, 07:28 AM)UğurUygun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
(04-30-2020, 10:24 PM)yildizimhalil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Hocam dediğiniz adımları teker teker gerçekleştirdim fakat solidi açarken lisans dogrulama işleminde epostaya yönlendiriyor lisansı kabul etmiyor yardımcı olur musunuz ?

İnsanlar hata yapmadıklarını düşünüyorlar ama genelde internet bağlantısı ve antivirüsü deaktif etmeden crack dosyalarını rardan çıkardıkları için, işlem başarısız oluyor... 

Masaustune çıkardığımda icinde activator ve serial numbers yoktu tekrar mi cikarayim veya silip indireyim
Son Düzenleme: 05-14-2020, 10:24 PM, Düzenleyen: oktaygns.
Cevapla
#9
Kurulum eksik anlatılmış internet ile lisans etkileşim istiyor. kurulum bittikten sonra activator e tekrar girip "activate xpres produtcs" bölümünüde onaylamanız lazım yapamayanlar için solidsquad rar dosyasının içinde kurulum videosu var onu izleyebilirsiniz.kurduğunuz solidi silmenize gerek yok sadece lisans active edin.
Cevapla
#10
(05-23-2020, 11:31 PM)excalibur69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Kurulum eksik anlatılmış internet ile lisans etkileşim istiyor. kurulum bittikten sonra activator e tekrar girip "activate xpres produtcs" bölümünüde onaylamanız lazım yapamayanlar için solidsquad rar dosyasının içinde kurulum videosu var onu izleyebilirsiniz.kurduğunuz solidi silmenize gerek yok sadece lisans active edin.
Teşekkürler, bunu konuya ekleyelim ki insanlara yardımı dokunsun.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task