Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Solidworks Kalıbım Modelime Yapışık

Konu

#1
Merhaba, foruma yeni kayıt oldum ve böyle bir forum olduğunu görmek çok güzel. Çok uzatmadan soruma geçeyim.

Yakın zamanda solidworks kalıp araçları ile uğraşmaya başladım ancak en son kalıbını aldığım katı gövdemin dişi ve erkek kalıpları katı gövdemi de içeriyor. Yani dişi kalıbım = olması gereken dişi kalıbım + katı gövdem (modelim) olarak tek katı gövde gibi görünüyor. Bu olay erkek kalıp için de geçerli. Yardımlarınızı bekliyorum dostlar nerde hata yapıyor olabilirim ?

[Resim: igP6Vg.png]

[Resim: chWnJQ.png]

[Resim: gISEQl.png]
Cevapla
#2
İki parçayı ayrı ayrı farklı isimlerde kayıt edip programın yeniden açın. Daha sonra tekrar tek tek çağırıp denediniz mi ?
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task