Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

SolidWorks'te Son Kaydedilen Çizimi Otomatik Açma Ayarı Nasıl Yapılır(RESİMLİ)

Konu

#1
SolidWorks'te son kaydedilmiş çizim nasıl otomatik açılır? SolidWorks'e girince otomatik olarak son çizim nasıl açtırılır? SolidWorks'te en son kaydedilmiş çizimi tekrar girince nasıl açılır? SolidWorks'te son kaydedilmiş çizim nasıl açılır? SolidWorks'te son kaydedilmiş çizim, Solid'e tekrar girilidiğinde açma ayarı nasıl yapılır? SolidWorks'te son kaydedilmiş çizimi otomatik açma nasıl ayarlanır? SolidWorks'e girince son çizimi açma ayarı nasıl yapılır? SolidWorks'e girilince son kaydedilmiş çizim otomatik olarak nasıl açtırılır? 

Solidworks içerisinde birden çok parça ile çalışıyorsak, solidworks'ü kapattığımızda ve sonradan tekrar girdiğimiz hangi parçada kaldığımızı unutabiliriz. Bunu önüne geçmek için, Solidworks'e sonradan girdiğimizde tekrar o parçanın otomatik olarak açılmasını istiyorsak aşağıdaki basit ayarlamayı yaparak bunun üstesinden gelebilirsiniz.

SolidWorks'te Son Kaydedilen Parça Programa Tekrar Giriş Yapıldığında Otomatik Olarak Nasıl Açtırılır? 

[Resim: Screenshot_1-41.png]

Solidworks'e sonradan tekrar girildiğinde son parçayı otomatik açma ayarını yapmak için, kırmızı okla gösterilen kısımdan menüyü açıp, kırmızı kutucukla gösterilen Seçenekler seçeneğine tıklayalım.

[Resim: Screenshot_2-36.png]

Solidworks'e sonradan tekrar girildiğinde son parçayı otomatik açma ayarını yapmak için karşımıza çıkan bu pencerede yukarıda kırmızı kutucukla gösterilen ve Asla olarak ayarlanmış açılır pencereye tıklayalım.

[Resim: Screenshot_4-31.png]

Solidworks'e sonradan tekrar girildiğinde son parçayı otomatik açma ayarını yapma işlemini tamamlamak için o açılır pencereden yukarıda gösterildiği gibi Her zaman seçeneğini seçelim ve kırmızı ok ve kutucukla gösterildiği gibi Tamam deyip işlemi sonlandıralım.

Yorumlarınızı ve Sorularınızı Aşağıda Bulunan HIZLI CEVAP Kısmında Belirtmeyi Unutmayınız!

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task