Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Solidworkste Sorun

Konu

#1
Merhabalar ben Solidworks te şöyle bir hatayla karşılaşıyorum.
Parçayı açmaya çalıştığımda solidworks başlatılıyor uygulama açılıyor ama parça ekrana gelmiyor. Şu zamana kadar başıma gelmemişti böyle bir sorun. Yardımcı olabilecek var mı ?
Cevapla
#2
(06-30-2020, 06:27 AM)cgrtrhn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Merhabalar ben Solidworks te şöyle bir hatayla karşılaşıyorum.
Parçayı açmaya çalıştığımda solidworks başlatılıyor uygulama açılıyor ama parça ekrana gelmiyor. Şu zamana kadar başıma gelmemişti böyle bir sorun. Yardımcı olabilecek var mı ?

Parça birden fazla oluşan parçalardan oluşan bir parçaysa çağrılan parçalarda problem olabilir. Eğer dediğimiz gibi birden fazla parça ise parçaların kaynağından tek tek parçaları çağırarak bir doğrulama yapınız. (Muhtemelen böyle olur olduktan sonra çağırdığınız parçaları birleştirdikten sonra farklı kaydet seçeneği ile farklı bir yere kaydedin.)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task