Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

sunumumla ilgili yardımcı olabilir misiniz

Konu

#1
Merhabalar. Hazırlık öğrenciyim şu an. Bu dönem bölümle ilgili bir sunum yapmamızı istediler. Konu olarak arabaların geçmişten günümüze değişimini seçtim. Ama sonuç olarak bölümde değilim ve pek bir fikrim yok. Yüzeysel olarak anlatmak istiyorum. Nelere değinebilirim çok içine girmeden?
Cevapla
#2
Bence şöyle bir yol izlenebilir. Anlatımlarımı cümle cümle anlatayım.

1-İlk önce arabanın çıktığı dönemi ve arkasında kişileri anlatarak girizgah yapabilirsiniz.
2-Ardından arabanın günümüze gelişi anlatılabilir.
2a- Örneğin
- Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
- Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) bu tarz kaynakları kullanabilir ve fikir yürütebilirsiniz.
3- İnsanların isteklerinin arabalar üzerinde gelişimini etklemesini anlatabilirsiniz.
4- Kapanış olarak enerjilerden ve araçların yakıtlarının zararlarından bahsederek. Tesla gibi araçları anlatarak enerji konumuna da vurgu yapabilirsiniz.

Bu tarz bence güzel olur Smile ( Umarım yaramıştır.
Cevapla
#3
(03-16-2020, 04:03 PM)iremaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Merhabalar. Hazırlık öğrenciyim şu an. Bu dönem bölümle ilgili bir sunum yapmamızı istediler. Konu olarak arabaların geçmişten günümüze değişimini seçtim. Ama sonuç olarak bölümde değilim ve pek bir fikrim yok. Yüzeysel olarak anlatmak istiyorum. Nelere değinebilirim çok içine girmeden?
Merhaba, forumumuzun başlıkları, genel olarak makine mühendisliğinin çeşitli calisma alanlarindan oluşmakta. Bütün çalışma alanlarini, ne türlü konularla uğraştıklarını ve sektörde ne şekilde yer aldiklarini sunumunuzda belirtirseniz, verimli bir sunum hazırlamış olursunuz Smile
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da