Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Tesisatta Islak Sabit Bpru Sistemi Nedir?

Konu

#1
Tesisatta ıslak sabit boru sistemi nedir? Tesisatta ıslak sabit boru sistemi nerelerde kullanılır? Tesisatta ıslak sabit boru sistemi nasıl kurulur? Tesisatta ıslak sabit boru sistemini kim kurar? Tesisatta ıslak sabit boru sistemi nasıl yapılır? Tesisatta ıslak sabit boru sistemi ne işe yarar? Tesisatta ıslak sabit boru sistemi nasıl çalışır? Tesisatta ıslak sabit boru sisteminin artıları nelerdir? Tesisatta ıslak sabit boru sisteminin eksileri nelerdir? 

Bu sistemde su kaynağı ile sistem arasındaki vana devamlı olarak açık olup devrede her zaman basınçlı su bulunmaktadır. Yangın sisteminin kapatılması besleme vanası ile yapılır. Şayet sistem Sprinkler olarak tasarlanmış ise uyarı sıcaklığında Sprinkler’in açılması ile su püskürtmesi yapılır.

Benzer Konular:

Yangın Tesisatlarında Boru Çapları ve Su Hızları


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Yangın Tesisatı Nedir?


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task