Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Tez- Makale Konu başlıkları için önerileriniz

Konu

#1
Öncelikle merhabalar, Makine son sınıf öğrencisiyim. Tez- Makale konu başlığı seçmekte kararsız kaldım ve sizlerin düşüncelerinizi rica edebilir miyim?
Tez- Makale yazmak istediğim alan-konu  analiz ,akışkanların analizi,ısı transferinin analizi gibi genel konu başlığında bir şeyler yazmak istiyorum ama aynı zamanda imalat alanında çalışmayı hedeflediğim için ikisinin ortak kapsayacak bir konu başlığı seçmekte zorlanıyorum. Bu konuda sizlerden fikir ve önerilerinizi almak isterim. İlginize teşekkür ederim.
Cevapla
#2
Çok fazla kategori var yani bir şeyler diyebilşmemiz için olayı fazlaca daraltman gerekiyor. Bir de forum içerisinde gezerek hazır tez konularına bile bakabilirsin.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task