Skip to main content

MT Forum MT.

Beta

MT - MakineTürk Forum'a hoş geldiniz!

Merhaba, Ziyaretçi! MakineTürk'e Hoşgeldin; size yardımcı olabilmek için buradayız. İçerik sağlayıcı paylaşım sitemize eriştiğiniz için çok mutluyuz. Giriş yaparak, birbirinden güzel içeriklerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Kayıtlı değilseniz, hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Üye olarak her türlü konuda yardım isteyebilir veya yardım edebilirsin..

(Üye olmamış veya giriş yapmamış kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

Arkadaşlar MakineTürk olarak hedeflediğimiz alanda ilerlemek için yayın hayatına başladık. Hep birlikte her gün üzerine koya koya ilerleyeceğimiz bu platformda '' makine '' odaklı ne varsa konu edinecek, sorunları çözecek ve birlikte tam gaz ilerleyemeye devam edeceğiz. Sizlerde diğerlerine yardım etmeyi unutmayın.
Arkadaşlar içtenlikle sizlere şunları söylemeliyiz; Şuan için herhangi bir sponsorumuz veya aktif reklamlarımız bulunmamaktadır. Başlarda içerikler az gibi gelebilir, lakin biz her gün sizleri bilgilendirmek adına içerik girmeye devam ediyoruz. Sizlerde istatistiklere bakmaksızın herhangi bir alanda sorularınızı sorabilir,projelerinizi paylaşabilir veya insanları bilgilendirebilirsiniz.

Tornalamada devir ve paso arasındaki ilişki nedir?

28
97
2
01-14-2019, 07:57 PM
#1
Çevrimdışı
Merhabalar, tornalamada paso ve dönme devri arasındaki ilişkiyi bana açıklayabilecek birisi var mıdır acaba? Teşekkürler
CNC_Ustası
01-15-2019, 12:05 PM
#2
Çevrimdışı
Basa arabanın bir gidişteki aldığı miktara denir Smile devir ise mil ne kadar hızlı dönerse yüz hassasliği o kadar iyi olur.
Kenan
01-15-2019, 12:18 PM
#3
Çevrimdışı
(01-15-2019, 12:05 PM)Kenan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Basa  arabanın bir gidişteki aldığı miktara denir Smile  devir ise  mil ne kadar hızlı dönerse yüz hassasliği o kadar iyi olur.
Yanlış yazdınız sanırım Basa=Paso olmalı :Smile  (rica ederim)

Haklı.
AhmetGen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi