Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Tornalamada Seri Çelik Kalemler

Konu

#1
Tornalamada seri çelik kalemler nedir? Tornalamada seri çelik kalemler ne işe yararlar? Tornalamada seri çelik kalemler nasıl kullanılır? Tornalamada seri çelik kalemlerhangi malzemeleri işlerken kullanılır? 

[Resim: Screenshot_1-15.png]

HSS (high speed steel), hava çeliği ya da yüksek hız çeliği olarak da isimlendirilir. Fiyatları diğerlerine göre daha hesaplı ve genel kullanımlara uygundur fakat piyasa koşullarında kullanımları günden güne azalmaktad İçinde %6-9 Molibden , %1.5-%6 Krom ve %15-22 Volfram bulunan katkılı çelik kalemlerdir. Kalite ve dayanımları ortadır. Yaklaşık 600 °C‟ye kadar dayanırlar.

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Üç Ve Dört Ayaklı Üniversal Torna Aynaları


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da