Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Uzun mesafe plane atadığımda plane gözükmüyor

Konu

#1
Merhaba arkadaşlar, şuan sıemens nx 12 kullanmaktayım bu siteden indirdim bir sorun yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.  Mesela koordinat sisteminden 4000 mm uzağa bir plane atmak istediğimde plane gözükmüyor 500mm yakına atarsam herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum bu  sorun ile ilgili bilgisi olan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Örnek resim yüklüyorum .[Resim: x59deA]
Son Düzenleme: 09-03-2020, 03:08 PM, Düzenleyen: BerkayFDN.
Cevapla
#2
(09-03-2020, 03:06 PM)BerkayFDN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)Merhaba arkadaşlar, şuan sıemens nx 12 kullanmaktayım bu siteden indirdim bir sorun yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.  Mesela koordinat sisteminden 4000 mm uzağa bir plane atmak istediğimde plane gözükmüyor 500mm yakına atarsam herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum bu  sorun ile ilgili bilgisi olan var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim. Örnek resim yüklüyorum .[Resim: x59deA]

Resmi görmedim. Şahsen daha önce yaşadığım bir hata değil.

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!) Kontrol edin. Zamanlka birlikte bakalım.
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task