Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Vakum Kalıp Malzemeleri Nelerdir?

Konu

#1
Vakum kalıplama malzemeleri nelerdir? Vakum kalıplama malzemeleri nelerden oluşur? Vakum kalıplama malzemeleri neleri içerir? Vakum kalıplama malzemeleri hangileridir? Vakum kalıplama malzemelerinin mekanik özellikleri nelerdir? Vakum kalıplama malzemelerin malzeme özellikleri nelerdir? 

Alüminyum vakumlama kalıpları: Alüminyum kalıplar yumuşak malzemeler olduğu için çabuk ısınır ve üretime hızlı geçilir. Alüminyum vakumlama kalıpları seri yapılan vakumlama işlemlerinde kullanılır. 

[Resim: Screenshot_15-1.png]

Polyester vakumlama kalıpları: Polyester vakumlama kalıplarında kırılmalar ve çatlaklar oluşabilir. Bu tür kırılmalar ve çatlaklar kalıp üstündeki çatlaklara çelik macun çekilerek giderilir. Polyester vakumlama kalıpları orta yoğunlukta kullanılır. Yapılan vakumlama işleminin özelliğine göre değişik tiplerde yapılır. Bakımı ve onarımı kolaydır. 

[Resim: Screenshot_14-2.png]

Ahşap vakumlama kalıpları: Ahşap vakumlama kalıpları genellikle az sayıda üretim yapılan, çok hassas olmayan işlemlerde ve model çıkarma işlemlerinde kullanılır. 

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task