Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

Vakum Kalıplarında Kullanılan Hpp-Homopolimer Polipropilen Malzemesi

Konu

#1
Vakum kalıplamada kullanılan Hpp-Homopolimer polipropilen malzemesi nedir? Vakum kalıplamada kullanılan Hpp-Homopolimer polipropilen malzemesinin artıları nelerdir? Vakum kalıplamada kullanılan Hpp-Homopolimer polipropilen malzemesinin eksileri nelerdir? Vakum kalıplamada kullanılan Hpp-Homopolimer polipropilen malzemesinin avantajları nelerdir? Vakum kalıplamada kullanılan Hpp-Homopolimer polipropilen malzemesinin dezavantajları nelerdir? Vakum kalıplamada kullanılan Hpp-Homopolimer polipropilen malzemesi ile ne tür parçalar üretilir? Vakum kalıplamada kullanılan Hpp-Homopolimer polipropilen malzemesi nasıl kullanılır?

HPP; koli bandı, elektrik süpürgesi parçaları, oyuncak, keçeli kalem, TV kasası, araba tamponu, direksiyon parçaları, benzin deposu, kaset, şişe kapağı, elektrik düğmesi ve prizleri gibi parçaların üretiminde geniş bir kullanım alanına sahiptir. Sadece propilenin tepkimesinden elde edilir. Homopolimer PP düşük sıcaklıklarda kırılgan hâle geldiği için düşük sıcaklık uygulamalarında tercih edilmez. Bu tür PP enjeksiyon ve şişirme kalıplamaya uygun bir malzemedir. 

Benzer Konular:

Vakum Kalıplarında Kullanılan Akrilik Plastikler


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task