Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Vargelleme İle Dişli Açma

Konu

#1
Vargelleme ile dişli açma nedir? Vargelleme ile dişli açma nasıl yapılır? Vargelleme ile dişli açma işlemi nedir? Vargelleme ile dişli açma işlemi nasıl yapılır? Vargelleme ile dişli açma nasıldır? Vargelleme ile dişli açma hangi makinede yapılır? Vargelleme ile dişli açma prosesi nedir? Vargelleme ile dişli açma mekanizması nasıldır?

[Resim: vrg.png]

Bu dişli tezgâhlarına, “pinyon bıçaklı dişli çark planyası” da denir. Genel olarak açılacak dişli çarkın adımına uyan ve bütün özellikleri aynı olan dişli biçimindeki kesiciler kullanılır. Bu kesici bıçaklara “pinyon bıçak” adı verilir. Düşey eksen doğrultusunda, dönerek ve salınarak dişleri oluşturur.

Benzer Konular:


Azdırma Dişli Tezgahları


Dişleme Freze Tezgahı Nedir, Nerelerde Kullanılır?


Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da