Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MT- Mekanik Saat Bakım/Onarım 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: ARTIK ÜYE OLURKEN AKTİVASYON MAİLİ GÖNDERİLMEYECEKTİR.ÜYE OLDUĞUNUZDA ÜYE OLDUĞUNUZ MAİL ADRESİNE OTOMATİK BİR ŞEKİLDE RASTGELE BİR ŞİFRE GÖNDERİLECEKTİR.(Yine hata yaşayanlar bizlere mail atabilir.)

Yeni AutoCAD'de Eski Versiyon AutoCAD Kaydı Nasıl Yapılır(RESİMLİ ANLATIM)

Konu

#1
Yeni versiyon AutoCAD'de dosyalar eski versiyon AutoCAD'de açılacak şekilde nasıl kaydedilir? Yeni versiyon AutoCAD'de dosyalar eski versiyon AutoCAD'de açılacak olan dosya olarak nasıl kaydedilir? Yeni versiyon AutoCAD'de dosyalar eski versiyon AutoCAD olarak nasıl kaydedilir? Yeni versiyon AutoCAD'de dosyalar eski versiyon AutoCAD kaydı nasıl yapılır? Yeni versiyon AutoCAD'de dosyalar eski versiyon AutoCAD şeklinde nasıl kaydedilir? Yeni versiyon AutoCAD'de dosyalar eski versiyon AutoCAD olarak ne şekilde kaydedilir? Yeni versiyon AutoCAD'de dosyalar eski versiyon AutoCAD'de nasıl açılır? Yeni versiyon AutoCAD'de dosyalar eski versiyon AutoCAD'de neden açılmıyor?

Genelde Autocad'de kayıt yaparken kullanıcıların yaptığı bir hata da, dosyaları yeni versiyon AutoCAD'a göre kayıt yapıp eski versiyon kullanıcılara bu dosyayı atmalarıdır. Bilindiği üzere yeni versiyon olan Autocad'de üretilmiş olan bir çizim ya da çalışma, eski versiyon olan AutoCAD'de açılmaya çalışıldığı zaman bu dosya eski versiyon AutoCAD'de açılmayacaktır. Bunun önüne geçebilmek için, yeni versiyon AutoCAD'de üretilmiş olan dosyayı, eski versiyon AutoCAD olarak kaydetmemiz gerekir. Aşağıdaki adımlar, yeni versiyon AutoCAD'de üretilmiş olan çalışmayı nasıl eski versiyon AutoCAD olarak kaydederiz onu anlatıyor; 

[Resim: Screenshot_2.png]

Yeni versiyon AutoCAD'de üretilmiş olan çalışmamızı eski versiyon AutoCAD olarak kaydedebilmek için kırmızı okla gösterilen Farklı Kaydet butonuna basalım.

[Resim: Screenshot_3.png]

Yeni versiyon AutoCAD'de çıkmış olan bu kaydetme ekranından, karşıdaki kullanıcıda bulunan Autocad versiyonu ne ise kırmızı kutucuğun içerisindeki seçeneklerden o Autocad versiyonunu seçelim. ve kaydedelim. Oluşturmuş olduğumuz bu Autocad dosyası, artık seçmiş olduğumuz Autocad versiyonuna kadar bütün eski versiyon Autocad'lerde açılacaktır.

Yorumlarınızı ve sorularını YORUMLAR bölümünde belirtmeyi unutmayın!

Benzer Konular:

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task