Ana içeriğe devam edin.

MT-TOPLULUK

Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Başta Türkiye olmak üzere her yerde kendini geliştirme odaklı projeler geliştirmeyi ve içerik üretmeyi hedefleyen bir projeyiz. Burada herkes bir şeyler yapmak zorunda. Evet sen yardım alıyorsan yardım etmeyi de öğrenmen gerek.Mühendislik,tasarım,ücretsiz eğitimler gibi bir çok şey seni bekliyor.

(Sadece ziyaretçiler tarafından görüntülenir.)

Hoş Geldin, !

Kayıt işleminiz başarıyla tamamlandı. Sitemizde üyelikler e-posta onaylı olduğu için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Kayıt olduğunuz e-posta adresinin gelen ya da istenmeyen (spam) kutusunu kontrol ederek hesabınızı onaylayabilirsiniz. e-Posta gelmediyse veya farklı bir sorun yaşıyorsanız bizimle İletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz.

(Sadece hesabı aktif edilmemiş kullanıcılar tarafından görüntülenir.)

MAKİNETÜRK İletişim 
MAKİNETÜRK İletişim 

Duyuru1: Son zamanlarda aktvasyon maili üye olmak isteyenlere ulaşmakta zorlandığı tespit edilmiştir. Arka planda çalışmalar başlamıştır, sorun düzelecektir.
Duyuru2: Hesabını AKTİF edemeyen arkadaşlar " makineturkinfo@gmail.com " adresinden hesabını aktif edebilir.

YUNUS ÇENGEL - AKIŞKANLAR MEKANİĞİ TAM PDF İNDİR - (İNG)

Konu

#1
YUNUS ÇENGEL - AKIŞKANLAR MEKANİĞİ (TAM PDF)

[Resim: Yunus-Cengel-Akiskanlar-mekanigi-Tam-Pdf.png]

Merhaba arkadaşlar genel olarak akışkanlar mekaniği dersi genel olarak mühendislik fakültelerinde okutulan çok temel bir derstir ve mühendisliğin temellerini attığımız ders Akışkanlar Mekaniği dersidir. Akışkanlar Mekaniği dersi için de genel olarak Yunus Çengel kitabı kaynak olarak kullanılır. Akışkanlar Mekaniği kitabının full pdf türkçe halini sizlerle paylaştığımız bu linklerden indirebilirsiniz. Akışkanlar Mekaniği kitabını indirebilmek için altta verdiğimiz linkten yararlanabilirsiniz. Akışkanlar Mekaniği ders kitabını kullanarak sınavlara daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Akışkanlar Mekaniği ders kitabını sizler için aşağıdaki linke ekledik, sorunsuz bir şekilde bu linkten Akışkanlar Mekaniği'ni indirebilirsiniz.

Akışkanlar Mekaniği 

Yunus ÇENGEL - Akışkanlar Mekaniği PDF'i İndir ->

Link : Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)
Cevapla
#2
teşekkürler hocam türkçesi vardır belki diye yazmıştım teliften dolayı kalktığını düşündüm hayırlı akşamlar
Cevapla
#3
(04-10-2020, 07:49 PM)YUK5EL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor. (Sitemize üyelikler ücretsizdir!)teşekkürler hocam türkçesi vardır belki diye yazmıştım teliften dolayı kalktığını düşündüm hayırlı akşamlar
Türkçesini bulursak onu da paylaşırız Smile
Cevapla

Bir hesap oluşturun veya yorum yapmak için giriş yapın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

ya da
Task